В області триває реалізація програм енергозбереження для населення

В межах Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки продовжується реалізація механізму компенсації населенню області коштів за кредитами на заходи з енергозбереження. Відтак у 2017 році за Програмою видали 7 532 кредити на загальну суму 185 млн грн, з обласного бюджету відшкодували – 18 млн гривень.

Серед міст обласного значення із видачі кредитів лідирують Львів, Дрогобич та Стрий, серед районів – Стрийський та Самбірський.

Згідно із змінами до Програми – відшкодовують тіло кредиту у розмірі 10%, але не більше 25 тис грн, на встановлення приватних дахових сонячних електростанцій, та відсоткову ставку 5%-15% відповідно до індексів податкоспроможності.

З метою здешевлення кредитів для населення районами та містами області розроблено місцеві програми енергозбереження та виділені кошти на відшкодування відсоткової ставки.

«Упродовж 2017 року у Львівській області діяли 14 районних та 5 міських програм енергозбереження, що дало змогу додатково залучити 3,3 млн грн з місцевих бюджетів на відшкодування відсоткової ставки за кредитами, отриманими на впровадження заходів з енергоефективності», – розповів директор департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Михайло Мельник.

Нагадаємо, що за результатами моніторингового звіту Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України торік Львівська область стала лідером серед областей України по кількості залучених коштів на реалізацію заходів з енергозбереження.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*