В області триває реалізація проекту «Просвітницькі зустрічі: сторінками історії до викликів сьогодення»

18 жовтня у місті Городок на Львівщині за участі представників громадськості з Городоцького, Пустомитівського та Самбірського районів області відбулася зустріч в межах реалізації проекту «Просвітницькі зустрічі: сторінками історії до викликів сьогодення».

Схожі зустрічі вже відбулися в Радехівському, Буському, Кам’янко-Бузькому, Жовківському та Яворівському районах. Наступна зустріч запланована у місті Судова Вишня Мостиського району.

Як інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА метою зустрічей є просвітництво та активізація громадянського суспільства, активних мешканців ОТГ, шляхом впровадження неформальних методик роботи (поєднання історичного аналізу та актуалізація сучасних потреб) задля виховання свідомих, суспільно активних громадян, їх подальшого всебічного розвитку та самореалізації. Зустрічі також покликані до глибшого пізнання та розуміння історичного шляху України з орієнтацією на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

Організатори зустрічей – «Центр просвітництва та розвитку людини» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*