В області триває підготовка до опалювального сезону

За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, на території Львівської області розпочали підготовку до опалювального сезону 2019/20 років.

Зокрема,  створили обласну робочу групу з координації та вирішення проблемних питань щодо підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період і входження в опалювальний сезон 2019/20 років.

Станом на 15 квітня, затвердили заходи щодо забезпечення своєчасної підготовки підприємств житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської області до опалювального сезону 2019/20 років.

Відтак, в межах підготовки до опалювального сезону 2019/20 років у Львівській області заплановано виконання заходів:

  • у сфері теплопостачання підготовити 1281 котельню, замінити 17 котлів та 10,5 км теплових мереж.
  • у  житловому фонді Львівської області підготувати 18770  будинків до опалювального сезону  з видачею паспортів готовності, 3542 з яких становлять будинки з централізованим теплопостачанням. Провести ремонт покрівель у 2715 будинках, підготувати 2395 об’єктів соціально–культурного призначення.
  • у сфері водопостачання здійснити ремонт та заміну 28,7 км водопровідних мереж та 10,2 км каналізаційних мереж.

Станом на 1 червня виконали підготовку житлово-комунального господарства по підготовці об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 років на 15%.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*