В області триває аудит земель сільськогосподарського призначення

З метою організації ефективного використання земель та уникнення їх використання із порушенням земельного законодавства в області триває аудит земель сільськогосподарського призначення.

Як зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз, велику увагу приділяють задіянню вільних земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення  з метою передачі їх в оренду місцевим фермерським господарствам та агропідприємствам через аукціони.

“Завдяки впровадженому  моніторингу  введення земель сільськогосподарського призначення і обіг, в області спостерігається активне відновлення спадщини та успадкування земельних ділянок спадкоємцями, а також ініціатива органів місцевого самоврядування в частині законодавчо встановленого обов’язку подачі заяви до суду про визнання певних земельних ділянок, що не мають спадкоємців  “відумерлою спадщиною””, – розповіла Наталія Хмиз.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*