В області створили Львівське обласне шляхово-ремонтне підприємство

Сьогодні, 12 березня, рішенням сесії, створили комунальне підприємство «Львівське обласне шляхово-ремонтне підприємство». Новостворене комунальне підприємство покликане виконувати роботи з поточного ремонту, утримання та забезпечення в належному стані доріг місцевого значення державної власності.

«Ми в свій час напрацьовували механізм, щоб таку структуру як Львівський облавтодор передати на баланс облдержадміністрації, або обласної ради, на жаль, цей процес нам не вдався. Тому ми запропонували альтернативний шлях – це створення окремого комунального підприємства Львівської обласної ради, яке буде конкурентоспроможним на ринку дорожнього господарства. І в свою чергу ми хочемо від Укравтодору  існуючу техніку, яка буде необхідна для забезпечення стабільної діяльності нового комунального підприємства, передати на баланс новоствореному, а відповідні території і виробничі бази взяти в оренду для здійснення господарської діяльності», – розповів в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло.

Відтак, за спеціальним фондом обласного бюджету передбачили видатки на реалізацію обласної Програми  фінансової підтримки комунального підприємства Львівської обласної ради «Львівське обласне шляхово – ремонтне підприємство» (внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання) в сумі 15000 тис грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*