В області створять Каталог інвестиційних пропозицій вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення

На Львівщині створять Каталог інвестиційних пропозицій вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Про це сьогодні, 15 травня, під час брифінгу повідомила заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

«У минулому році департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА створив робочу групу і розпочав аудит земель сільськогосподарського призначення. Ці групи створили у кожному районі Львівської області, до них увійшли представники органів місцевої влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, представники Державної фіскальної служби», – повідомила Людмила Гончаренко.

Відтак, склалась реальна картина щодо використання земель сільськогосподарського призначення. Позаяк, виявили ряд земель державної форми власності, які ще не використовуються та спільно з Головним управлінням юстиції у Львівській області розробили алгоритми дій для органів місцевого самоврядування щодо здійснення ряду заходів з законного використання цих земель.

«За результатами аудиту, понад 52 тисячі гектарів земель державної форми власності не використовуються. Це не великі масиви, а дрібні земельні ділянки. Відтак, ми вирішили створити  Каталог інвестиційних пропозицій вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення з прив’язкою до території та картою», – додала Людмила Гончаренко.

Зазначимо, що цей Каталог повинен спростити для інвесторів та людей, що хочуть розвивати сільське господарство пошук земельних ділянок.

«Ми залучаємо виявлені під час аудиту земельні ділянки для продажу права оренди на аукціонах. Якщо станом на 5 травня таких ділянок було 1157 на загальну площу 18 тисяч гектарів у Львівській області. З них – 363 ділянки включили у перелік та   110 планують додатково включити», – наголосив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Петришин.

Також він додав : «У 2018 році уже орендували 39 земельних ділянок. Стартова ціна становила 600 тисяч гривень, ціна продажу річної орендної плати сягла 1 млн 900 тисяч гривень».

Наступним етапом, за його словами, стане підготовка у кожній селищній раді Каталогу вільних земельних ділянок, які виявили за результатами аудиту і земельних ділянок, які включені в перелік для продажу права оренди на аукціоні.

Переглянути Каталог інвестиційних пропозицій вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення  на сайті Львівської облдержадміністрації та Головного управління Держгеокадастру у Львівській області. Його планують завершити через 2 місяці.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*