В області стартував конкурс проектів з газифікації населених пунктів

У Львівській обласній державній адміністрації розпочався відбір інвестиційних проектів у рамках реалізації Програми газифікації населених пунктів області на 2016 – 2018 роки. Конкурс триватиме до 27 квітня.

Про це повідомили у департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА.

Для участі у відборі органи місцевого самоврядування можуть подавати проекти щодо завершення розпочатого будівництва підвідних газопроводів до населених пунктів області, першочергово з будівельною готовністю понад 50%.

Обов’язковою умовою конкурсу є співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел у розмірі не менше 10% до коштів обласного бюджету.

Для участі слід подати:

  • інформаційну картку проекту;
  • затверджену в установленому порядку проектно-кошторисну документацію в цінах поточного року;
  • копію позитивного експертного звіту державної будівельної експертизи, проведеної в поточному році;
  • документ про затвердження проектно-кошторисної  документації;
  • рішення органу місцевого самоврядування або довідки суб’єкта господарювання про підтвердження співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел фінансування;
  • довідку про кількість населення, що проживає на території якої реалізується проект та додаткову кількість населення, якій планується надання послуг з газопостачання при реалізації зазначеного Проекту.

Документи на конкурсний відбір відповідно до затвердженого Порядку прийматиме департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації до 18:00 години 27 квітня, за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 6 (ІІІ поверх).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*