В області склали 10 адмінпротоколів за фактами спалення сухостою

Від початку року на території 13-ти районів Львівщини та 8-ми міст обласного значення сталося 62 події, пов’язані із пожежами у природних екосистемах, загальною площею 24,3 гектари. Найбільше випадків зафіксовано у Стрийському районі – 9, Миколаївському – 6, Старосамбірському – 5, та м. Дрогобич – 7.

Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Оперативні мобільні групи у складі працівників департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації, державної екологічної інспекції у Львівській області і департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА  провели вже 19 виїздів за фактами спалювання сухої рослинності. Зокрема, склали 3 протоколи про адміністративні правопорушення на посадових осіб та 7 – на громадян: у Дрогобицькому районі – 3 протоколи, Миколаївському – 3, Мостиському – 3, м. Львів – 1.

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації закликає мешканців області не допускати спалювання сухостою на полях та присадибних ділянках, дбати про власне життя та здоров’я. Водночас у департаменті наголошують на тому, що наслідком таких дій є не лише шкода довкіллю, але й травмування, каліцтво або смерть винуватців.

Нагадуємо також, що за спалювання сухостою порушники отримають покарання у вигляді штрафу у розмірі від 170 до 340 гривень для громадян та від 850 до 1190 гривень – для посадових осіб.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*