В області шукають кращі молодіжні ідеї, – проект “Львівщина починається з тебе”

У пошуку кращих ідей організатори проекту “Львівщина починається з тебе” провели вже три зустрічі із молоддю Ходорівської, Тростянецької та Новострілищанської об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Молодим людям розповіли про спільні проекти та успішне партнерство, особисту відповідальність та роль молоді у житті громади.

Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної діяльності Львівської ОДА.

У подальшому результатом таких зустрічей буде не лише розуміння важливості спільно розвивати свої громади, а й напрацювання молодіжного проекту в окремій ОТГ. Власники кращих молодіжних ідей також візьмуть участь у профорієнтаційних екскурсіях на підприємства, установи та організації Львова.

Вже у середу, 9 листопада, організатори проекту “Львівщина починається з тебе” зустрінуться із молоддю Бабинської та Новокалинівської ОТГ. Для представників громад організують “Workshop” зі створення міні-проектів та налагодження діалогу між молоддю та владою.

Нагадаємо, що за підсумками зустрічей із молоддю, які відбуватимуться упродовж цієї осені, найактивніші учасники візьмуть участь у Форумі, який надасть їм можливість реалізувати власний проект у своїй ОТГ.

Проект реалізує департамент внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА, ЛОО Спілки Української молоді в Україні, Львівський обласний молодіжний центр та Український Католицький Університет.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*