В області розробляють механізми соціального захисту людей з інвалідністю

27 вересня розпочалась Всеукраїнська конференція щодо забезпечення достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю в Україні відповідно до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Захід об’єднав представників влади, громадські організації осіб з інвалідністю, керівників регіональних осередків.

Мета конференції – привернути увагу громадськості до проблем, які щодня доводиться переживати людям з обмеженими можливостями.

Із відкриттям конференції учасників привітала заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

“Висловлюю надію на нашу подальшу плідну роботу у реалізації соціальної політики щодо громадян, які мають відчувати особливу увагу з боку держави. Наша зустріч дає можливість підсумувати основні здобутки та визначити пріоритети на наступний рік. Хочу зауважити, що комплексний підхід до вирішення проблем осіб з особливими потребами є одним з основним завдань нашої співпраці ”, – зазначила Оксана Стоколос- Ворончук.

У межах конференції відбудуться круглі столи та обмін досвідом роботи роботи з районними асоціаціями людей з обмеженими можливостями.

Зазначимо, конференція триватиме до  29 вересня

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*