В області розпочався профілактичний захід «Урок»

На Львівщині розпочався профілактичний рейд «Урок», який передбачає обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, а також заходи щодо надання дітям із цих сімей адресної допомоги в підготовці до навчального року та осінньо-зимового періоду.

Начальник служби у справах дітей Володимир Лис доручив організувати проведення обстежень житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах та вжити заходів щодо надання дітям адресної допомоги у підготовці до нового навчального року.

Зазначимо, рейд “Урок” триватиме у два етапи. Зокрема під час другого необхідно вжити заходів щодо повернення або влаштування виявлених дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту дітей, усунення причин і умов внаслідок яких діти не були охоплені навчання, притягнення до відповідальності батьків або осіб, які їх заміняють, посадових осіб за порушення прав дітей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*