В області реалізовуватимуть програму економічного врядування для розвитку малого та середнього бізнесу

Відповідний протокол про наміри сьогодні, 27 квітня, підписали голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Львівської облради Петро Колодій та президент міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» Віктор Лях. Цей документ дав офіційний старт реалізації програми «Лідерство в економічному врядуванні (ЛЕВ)», покликаної покращити бізнес-середовище на теренах України.

Львівщина стала першою областю, де розпочнеться впровадження цієї програми.

«Реалізація цього проекту – це сигнал, що наша область є відкритою для бізнесу. Це також хороша нагода довести, що бізнесове середовище тут є найкращим в Україні. Реалізувавши цей проект, ми, з одного боку, продемонструємо інвесторам, що тут безпечно і комфортно, а з іншого боку, дамо можливість нашим підприємцям отримати нові знання, досвід і ознайомитись з потенційними можливостями на закордонних ринках», – зазначив під час підписання Олег Синютка.

За словами президента Фонду Східна Європа Віктора Ляха, програма працюватиме на національному та регіональному рівнях. «Наше завдання – у тісній взаємодії із органами влади, бізнес-асоціаціями, експертами та громадськістю прибрати основні бар’єри, які стримують розвиток малого та середнього бізнесу», – зазначив він.

Серед основних завдань – визначення правових, нормативних та адміністративних заходів, які покращують середовище для розвитку  малого та середнього бізнесу, підтримка у підготовці та впровадженні ефективного законодавства, а також координація зацікавлених сторін для просування економічно обґрунтованих та фіскально-відповідальних реформ.

Пріоритетними напрямами ж організатори називають реформування адміністративних послуг, системи оподаткування, доступність комунальних послуг для бізнесу, а також сприяння експортній діяльності підприємцям.

Довідка:

Програма «Лідерство в економічному врядуванні» впроваджується Фондом Східна Європа, за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Партнерами також є Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, Центр соціально-економічних досліджень – CASE-Україна та Київський економічний інститут.

Період реалізації – грудень 2019 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*