В області презентували проект Плану заходів Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року

Розпочалось обговорення Проекту плану заходів реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року.

У межах громадських обговорень презентували проект Плану заходів з реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року. Серед стратегічних цілей – конкурентоспроможна економіка, підвищення якості життя, відкриті кордони, розвинуте село, туристична привабливість. Ключовими критеріями є готовність до реалізації, важливість, рівень охоплення.

«Найбільше серед стратегічних цілей – тих, що стосуються якості життя, – зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів. – Ми також бачимо позитивну динаміку щодо надходження прямих іноземних інвестицій та капітальних інвестицій».

За його словами, найбільш перспективні галузі для інвестування в область у 2019-2020 рр. – бізнес-сервіси, альтернативна енергетика, АПК, харчова індустрія, інфраструктура.

Нагадаємо, що у Львівській ОДА існує офіс супроводу інвестора. Відтак, забезпечено супровід 619 інвестпроектів, з яких: на обласному рівні 134, на місцевому рівні – 485.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*