В області посилять роботу із підприємствами, котрі боргують зарплату своїм працівникам – доручення голови ОДА

Роботу Головного управління Держпраці Львівщини розкритикував 28 вересня голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Основний акцент керманич області зробив на незадовільних результатах щодо зменшення заборгованості із зарплати на економічно активних підприємствах.

“Люди повинні якомога скоріше отримати зароблені гроші. Тому нам слід докласти максимальних зусиль і посилити роботу у цьому напрямку”, – зазначив Олег Синютка. Голова ОДА також наголосив, що тими підприємцями, які не хочуть сплачувати зарплатні борги, займатиметься прокуратура.

“Якщо немає очікуваних результатів і роботодавці відмовляються розраховуватись зі своїми працівниками, то необхідно одразу звертатись у прокуратуру. Гроші у будь-якому випадку мають потрапити до людей”, – додав він.

Зазначимо, що за інформацією департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА, станом на 24 вересня загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в області становить 65,7 млн. грн. Кількість боржників до початку року зменшилася на 36 одиниць і становить 99 підприємств.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*