В області огляд водіїв на стани алкогольного сп’яніння проводять усі центральні районні лікарні

На Львівщині усі центральні районні та міські лікарні проводять огляди водіїв на стани алкогольного сп’яніння. У місті Львові це лише два заклади.

Про це сьогодні під час прес-конференції розповіла директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.  

«Наказом департаменту охорони здоров’я ми вчергове засвідчуємо те, що усі центральні районні та міські лікарні Львівської області проводять освідчення водіїв. Зокрема у місті Львові це два заклади охорони здоров’я – комунальна лікарня швидкої медичної допомоги і 8-ма міська клінічна лікарня. Ми маємо проблему із освідченням водіїв виключно у місті Львові. Всі центральні районні лікарні забезпечені тестами та аналізаторами для оглядів», – розповіла Ірина Микичак.

Як зазначила Ірина Микичак напруга щодо ситуації із оглядом водіїв на стани сп’яніння у місті Львові з’явилася у зв’язку із закриттям наприкінці 2016 року кабінету медичного огляду водіїв, який працював на вулиці Науковій. «Вважаємо, що рішення про закриття кабінету було однозначно правильним. Оскільки це був кабінет, який монополізував освідчення водіїв. Ми мали десятки скарг на результати роботи цього кабінету», – додала Ірина Микичак.

Як наголосила директор департаменту охорони здоров’я області, освідчення водіїв може проводити кожен медичний працівник із вищою освітою незалежно від кваліфікації. Відтак заклади охорони здоров’я м. Львова не повинні бути винятком.

«Незалежно від спеціальності кожен медичний працівник із вищою освітою має знання із елементарних правил освідчення водія. Просто потрібно правильно сформувати бригаду і вчасно викликати працівника для проведення освідчення», – додала Ірина Микичак.

«Два медичні заклади у місті Львові, які здійснюють огляд водіїв на стани сп’яніння, дійсно виконують великий обсяг роботи. Але є дуже багато міських лікарень, які працюють цілодобового. І там не потрібно нічого особливого. Лише тести та обладнання для визначення стану сп’яніння, який коштує 3 тисячі», – зазначила Мирослава Кабанчик, головний лікар Львівського обласного медичного центру превенції та терапії узалежнень.

Зазначимо, що за інформацією Львівського обласного медичного центру превенції та терапії узалежнень, торік в області провели 7759 медоглядів на стан алкогольного та наркотичного сп’яніння.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*