В області навчають розробці та управлінню проектами, що фінансуються за державні кошти

Сьогодні, 26 вересня, стартував регіональний тренінг: “Розробка та управління проектами, що фінансуються за державні кошти”.

Координатор проектів ОБСЄ в Україні в партнерстві із Адміністрацією Президента України та Міністерством молоді та спорту України організує вісім регіональних дводенних тренінгових семінарів з підвищення потенціалу державних службовців та ОГС в  управлінні проектами, що фінансуються за державні та місцеві кошти, та застосування єдиних керівних принципів.

Упродовж 26-27 вересня один з таких семінарів відбувається у місті Львові для представників з Львівської, Волинської та Рівненської областей.

Мета заходів – підвищити навички планування та управління проектів, необхідні для підготовки та реалізації успішних проектів на основі підходу, орієнтованого на досягнення результатів.

Участь у заході взяла т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Ольга Березюк.

«Дуже сподіваюся, що упродовж двох тренінгових днів ви почерпнете для себе знання, які ще не отримали досі. Обмін думками є надзвичайно важливим і ті нові речі, про які ви тут почуєте, переконана багато з вас трансформує у своїй роботі», – наголосила Ольга Березюк.

Окрім того, Ольга Березюк розповіла про досвід проведення грантових конкурсів на території Львівщини та ознайомила присутніх з взаємодією Львівської обласної державної адміністрації з громадськістю.

«У Львові дуже активна громадськість. При Львівській обласній державній адміністрації функціонує Громадська рада, яка налічує 191 особу. Громадська рада при Львівській ОДА є ефективною, поділена на комісії, кожна з яких співпрацює з департаментами облдержадміністрації. Ми надзвичайно раді такій взаємодії», – додала т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації.

Ольга Березюк принагідно анонсувала Форум Громадських рад, який відбудеться 5 жовтня у Львові.

Темою другого дня стане організація та реалізація грантового конкурсу проектів у розрізі якою спікери доповідатимуть про планування та підготовка проведення конкурсу проектів.

Зазначимо, що захід відбуватиметься в межах проекту «Зміцнення інституційної спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства для ефективної реалізації проектів за державного фінансування», який реалізується у партнерстві із Адміністрацією Президента України та Міністерством молоді та спорту України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*