В області напрацюють концепцію поводження зі сміттям, – засідання робочої групи парламентського комітету у Львові

На Львівщині планують розробити концепцію поводження із твердими побутовими відходами. Цей документ в подальшому поширять на усю територію України.

Про це сьогодні, 6 червня, йшлось під час виїзного засідання комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, яке відбулось у Львівській облдержадміністрації.

Разом із народними обранцями участь в обговоренні ситуації на Грибовицькому сміттєзвалищі взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка, керівництво обласної ради, міста Львова, а також усіх профільних структурних підрозділів та відомств.

Присутні домовились, що результатом роботи комітету має стати комплексний документ, котрий матиме чіткі рекомендації та вимоги щодо поводження зі сміттям. Адже те, що трапилось на Грибовицькому сміттєзвалищі, є не лише регіональною проблемою, а й проекціонується на територію цілої держави.

На нараді також йшлось про пошук можливих джерел фінансування для закриття та рекультивації міського звалища, а також вибір ділянок під сміттєпереробний завод.

Зазначимо, що сьогодні народні депутати з профільного парламентського комітету також відвідають Грибовицьке сміттєзвалище, де детальніше вивчать ситуацію.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*