В області модернізують ЦНАПи: стартував відбір виконавців архітектурно-дизайнерських робіт

Цього року на Львівщині планують модернізувати Центри надання адміністративних послуг, зокрема у місті Дрогобич, Сокальському районі та Тростянецькій об’єднаній територіальній громаді. Для проведення архітектурно-дизайнерських робіт вже оголошено відбір виконавців.

Про це повідомляють у адміністративному управлінні апарату Львівської облдержадміністрації.

Усіх зацікавлених суб’єктів господарювання під час розробки проектів дизайнерських рішень просять керуватися:

– загальними рекомендаціями щодо створення центрів надання адміністративних послуг (Додаток 1);

– основними вимогами щодо створення, модернізації та функціонування ЦНАП, а також окремими рекомендаціями щодо дизайну інтер’єрів та оздоблення приміщень центрів (Додаток 2);

– наданими ЦНАПами плани приміщень (Додаток 3).

Термін подачі документів – 12 травня 2016 року.

Схематичні плани та вартість їх виготовлення, а також документи, що підтверджують досвід надання послуг подібного характеру слід подавати у сектор координації роботи з питань надання адміністративних послуг адміністративного управління облдержадміністрації у паперовому та електронному вигляді на електронну пошту: cnap@loda.gov.ua. Документи прийматимуться за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка 18, Адміністративне управління ЛОДА, тел.(032) 299-91-52.

Зазначимо, що модернізація ЦНАПів відбудеться у рамках реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу “Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*