В області безкоштовно оздоровилось майже 200 чорнобильців

Впродовж першого півріччя цього року за кошти державного бюджету закупили 159 санаторно-курортних путівок для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. За рахунок місцевих бюджетів та інших джерел фінансування станом на 1 липня закупили 30 санаторно-курортних путівок.

Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк.

Загалом на закупівлю путівок для Львівської області у 2016 році з державного бюджету передбачено 2 млн 384 тисяч гривень.  Закупівля путівок у регіоні проводиться районними та міськими управліннями соціального захисту населення.

“Окрім санаторно-курортного лікування, обласною адміністрацію проводиться систематична робота, пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС, – зазначив Василь Мартиняк. – Слід зазначити, що 5 липня ми провели робочу нараду з питання реконструкції пам’ятного знака “Героям і Жертвам Чорнобиля”. Окрім того, вже розроблено проект книги пам’яті жертвам Чорнобильської катастрофи”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*