В області активно проводять роз’яснювальну роботу серед підприємців щодо підвищення зарплати

Станом на сьогодні кількість підприємств,  які виплачують середню заробітну плату нижче законодавством встановленого мінімуму склало 1839, що становить 5,51% від загальної кількості підприємств на Львівщині.

У всіх районах Львівської області проводять засідання районних комісій з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на яких порушують питання підвищення заробітної плати та офіційного працевлаштування найманої робочої сили.

Так, впродовж січня-квітня 2018 року організували понад 450 засідань, на яких провели роз’яснювальну роботу з місцевими суб’єктами підприємницької діяльності щодо підвищення рівня заробітної плати.

Середньомісячна заробітна плата по даних звітності з єдиного соціального внеску у Львівській області за підсумками  квітня 2018 року становить 6920, 43 грн що на 1, 69 % більше порівняно з березнем.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*