В області активно “латають” ями та прибирають узбіччя

За минулий тиждень на автомобільних дорогах Львівщини ліквідували 2271 м2 аварійної ямковості. Окрім того, активно проводилися роботи з вирубки кущів, прибирання сміття та ліквідації стихійних сміттєзвалищ в придорожніх смугах автомобільних доріг загального значення.

Про це повідомив начальник Служба автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор.

“В придорожніх смугах автомобільних доріг дорожники прибирають сміття, будівельні та побутові відходи, які недобросовісні громадяни скидають на узбіччя, – зазначив Руслан Кандибор. – Загалом в області прибрали сміття на відрізках доріг протяжністю близько 220 кілометрів, а також вирубали порослі та чагарників на відтинках шляхів протяжністю 57 кілометрів. Окрім того, очистили від непотребу два мости”.

Для виконання цих робіт всього залучили понад 1 500 працівників.

Служба автомобільних доріг у Львівській області звертається до жителів, водіїв та гостей області з проханням дотримуватись чистоти і охайності на автомобільних дорогах, викидати сміття тільки у спеціально відведених для цього місцях і не засмічувати узбіччя.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*