В області 428 840 сімей отримують житлову субсидію

Станом на 20 жовтня в області одержують житлову субсидію 428 840 сімей (домогосподарство), що становить 53,6 % населення області. В цілому підтримкою житлової субсидії охоплено більше мільйона громадян області (середня кількість  членів домогосподарства, яким призначено субсидію складається з 3 осіб).

Окрім того, до органів соціального захисту населення звернулось 131 857 одержувачів житлової субсидії з 140 868 (93,6%), за компенсацією частини невикористаної субсидії за економне споживання електричного та газового індивідуального опалення. Слід зазначити, що термін подання заяви на компенсацію частини невикористаної субсидії продовжили до 1 листопада 2017 року.

Водночас, слід зазначити, що для одержувачів субсидій, які   використовують  природний  газ/електричну енергію  для  індивідуального опалення, субсидію перераховують на опалювальний період з 16 жовтня по  15  квітня  включно. Для  одержувачів, які використовують центральне опалення – з дня прийняття рішення органу місцевого самоврядування дати початку (закінчення)  опалювального  періоду.

На сьогодні органи соціального захисту населення перерахували субсидії на опалювальний період 188 114 одержувачам, що становить 44,2 % всіх одержувачів в області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*