В НАЗК затвердили Методичні рекомендації щодо конфлікту інтересів

В НАЗК затвердили Методичні рекомендації щодо конфлікту інтересів

В Національному агентстві з питань запобігання корупції затвердили Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб. 

В методичці надаються рекомендації щодо практичних інструментів запобігання конфлікту інтересів у службовій діяльності та способів його усунення. Крім цього, містяться типові приклади ситуацій конфлікту інтересів та наводяться приклади судової практики у зазначеній сфері.

Нагадаємо, що 21 – 24 червня цього року Проект методичних рекомендацій був винесений на громадське обговорення, в результаті якого були отримані пропозиції від експертів та представників громадських організацій.

Довідка. З 2015 року почав діяти Закон України “Про запобігання корупції”, який визначає питання, пов’язані із запобіганням і врегулюванням конфлікту інтересів. Закон має превентивний характер і орієнтований на створення ефективних механізмів запобігання корупції на публічній службі.

З текстом Методичних рекомендацій можна ознайомитись тут.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*