В минулому році у Львівській області заробітна плата зросла на 11,8%

Як повідомляють у Департаменті економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості, у січні-листопаді 2012 року заробітна плата склала 2 559,49 грн, що на 11,8% у  порівнянні з відповідним періодом 2011.

Водночас, зазначають у Департаменті, має місце заборгованість по заробітній платі, яка станом на 1 січня 2013 року становила 58,3 млн грн. Слід зазначити, що 74 підприємства області повністю погасили борги на суму 31,0 млн грн, а 37 – загалом зменшили її на 13,6 млн грн. Поряд з цим, окремі підприємства приховували реальний стан  заборгованості із заробітної плати. Це стосується, зокрема, ДП ”Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут”, який впродовж І кварталу 2012 року подавав недостовірну інформацію (приховано заборгованість в сумі 7,0 млн грн.). За цим фактом було відкрито кримінальну справу.

Нагадаємо, за 2012 рік в області створено 45,5 тис. нових робочих місць. Загалом за цей період у регіональних центрах зайнятості перебувало 27,7 тисяч незайнятих трудовою діяльністю громадян, у тому числі зі статусом безробітного – 26,5 тис. осіб.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*