В місті Турка вшанували воїнів-афганців

???????????????????????????????

DSCN9200

З метою належного відзначення у Турківському районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, сьогодні, 15 лютого, у місті Турка з цієї нагоди відбулися урочисті заходи.

Представники влади та громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр. та спільною молитвою вшанували пам’ять загиблих учасників бойових дій.

«Ось уже 4-й рік на сході нашої країни проходить антитерористична операція, яка насправді є, як і багато років тому в Афганістані, неоголошеною війною. Зараз, як ніколи, є актуальним досвід тих воїнів-інтернаціоналістів, що проживають на території нашої держави. Вони вміють цінувати кожний прожитий день, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. В них є чому вчитись. Тому й не дивно, що не мало з них беруть участь в АТО, де демонструють іншим бійцям, як треба любити свою землю і свій народ!

Від себе та голови райдержадміністрації Олександра Лабецького щиро вітаю воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав! Ця знаменна дата збігається з одним з найбільших християнських свят – Стрітенням Господнім. В цей день, молімося за душі полеглих братів в Афганістані, за теперішніх захисників Батьківщини!

Бажаю вам і вашим родинам добра, миру і достатку, міцного здоров’я, наснаги, злагоди на довгі літа!”, – зазначив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило.

Опісля, в залі засідань районної ради відбувся святковий концерт з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій за участю творчих колективів Народного дому.

DSCN9196????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*