В місті Турка вперше відзначили День українського добровольця

DSCN7625Сьогодні, 14 березня, в культурному центрі «Україна», відбувся святковий концерт з нагоди відзначення Дня Українського добровольця, який цього року відзначають вперше.

На святкування зібрались керівництво району, громадські діячі, учнівські та педагогічні колективи навчальних закладів, молодь та добровольці району. “Подвиг добровольців — це та велика і велична правда історії, яку нікому і ніколи не вдасться спотворити і перекреслити.  Це  –  постійна  школа  виховання  молоді, взірець  реального,  дієвого  патріотизму  для  кожної  чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

???????????????????????????????Саме ви були першими, хто з зброєю в руках, вірою у Бога та великою любов’ю до України стали на захист нашої держави. Ви показуєте, що українська нація незалежна, що вона має свою державність і готова захищати її. Висловлюю  вам  глибоку вдячність за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я  миру  і  нашого  майбутнього.  Бажаю  вам,  вашим рідним та близьким здоров’я, добра, щасливих і довгих літ”, – зазначив під час вітального слова перший заступник голови Турківської райдержадміністрації Микола Яворський.

Нагадаємо, День українського добровольця  відзначають в Україні 14 березня. Свято запровадила своїм рішенням Верховна Рада України 17 січня цього року  для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*