В місті Турка відбувся  захід – марш захисників України до Дня Прапора та Дня Незалежності

Незалежність пов’язана для українців передусім з новими можливостями та торжеством прав людини. Це наш шанс на щастя і мир, змога дихати на повні груди повітрям свободи після століть неволі, життя за чужими правилами, участі в чужих війнах, лицемірства,брехні, несправедливості та репресій, Майбутнє країни – в руках кожного з нас. Так, сьогодні, 22 серпня, в місті Турка відбувся  захід – марш захисників України до Дня Прапора та Дня Незалежності за  участі керівництва району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району, учасників бойових дій, представників громадських організацій та мешканців району.

Біля скульптури Божої Матері священнослужителі району провели молебень до Богородиці за здоров’я захисників Вітчизни.

Опісля, відбулася урочиста хода з покладанням квітів до пам’ятників та меморіальних таблиць захисників України за участі керівництва району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, учасників бойових дій та представників громадських організацій району.

На завершення заходу відбувся святковий концерт за участю художньої самодіяльності району.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*