В межах відзначення Дня Чеської культури у Львівській ОДА презентували виставку «Моравске Тосканско»

Сьогодні, 23 травня, в межах відзначення Дня Чеської культури презентували фотовиставку «Моравске Тосканско». Автор світлин – Радек Севера.

«Сьогодні ми реально наповнюємо нашу співпрацю з Південноморавським краєм Чеської республіки. З моменту відкриття сьогоднішньої виставки вважаю Дні Чеської культури розпочатими і що такі подальші кроки по міжрегіональній співпраці будуть ще більш якісно наповнені. Ми говорили з пані Яною Пейхаловою про те, що будемо рухатися і в напрямку спорту і бізнесу для того, щоб ще більш укріплювати наше міжрегіональне партнерство»,- зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Я маю велику честь привітати всіх з приводу відкриття Днів Чеської культури. Ми привезли вам показати виставку творів нашого митця Південноморавського Радека Севери. Тут ви побачите все, що стосується нашої Південної Моравії, яка вважається однією з найкращих частин нашої Чеської республіки. Ця виставка вже була в Брюсселі, Страсбурзі, Хорватії і надіюсь, що ця виставка сподобається Вам також», – зазначила голова делегації, член ради Південно-Моравського краю Яна Пейхалова.

На виставці представлені 15 світлин пейзажів Південно-Моравського краю. Світлини автора надихають фотографів з Японії, Кореї, Польші і Великобританії, які приїздили в Південноморавський край.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*