В межах семінар-тренінгу «Нові будівничі» навчали як правильно презентувати громадську організацію

Львівська обласна організація Спілки Української Молоді в Україні провела семінар-тренінг «Нові будівничі». Проєкт покликаний показати інструменти діяльності та розвитку організацій на Львівщині

Як зазначають організатори, одним із головних інструментів є ефективна презентація та комунікація з аудиторію, профільним середовищем, партнерами. Саме це є запорукою успіху під час пошуку фінансової підтримки для реалізації проєктів.

Під час заходу тренер заходу поєднав теоретичну та практичну частини, за допомогою яких учасники презентували проекти у різних галузях та характеризували всі виступи задля розуміння помилок і надалі врахування їх в роботі.

Семінар-тренінг «Нові будівничі» провели в межах конкурсу проєктів для інститутів громадянського суспільства на виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки у 2020 році.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*