В межах Регіональної програми реалізують понад чотири десятки проєктів інститутів громадянського суспільства

Сьогодні, 22 липня, відбулася зустріч із переможцями конкурсу проєктів з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2018-2020 роки. Фінансування на реалізацію власних проєктів отримали 44 організації.

“Дякую вам за активну позицію, громадську діяльність, участь у конкурсі. Ми зацікавлені у якомога тіснішій співпраці для спільного розвитку і забезпечення функціонування громадянського суспільства”, – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Зокрема під час зустрічі обговорили питання реалізації запланованих заходів відповідно до карантинних обмежень: місця можливого проведення заходів, дозволеної кількості осіб та інших деталі щодо організації заходів, які цікавили організації.

Більшість проєктів спрямовані на реалізацію таких напрямків: соціально-економічний розвиток та культурно-просвітницьку діяльність. Загальний обсяг фінансування конкурсу – 700 тис грн.

Зазначимо, що цьогоріч на конкурс подали 94 проєкти, переможцями стали 44.

Інститут громадянського суспільства, який визначений переможцем конкурсу та отримав фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, бере участь у співфінансуванні проєкту (заходу) в розмірі не менше 15% необхідного обсягу фінансування.

Як розповіли у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА конкурс серед інститутів громадянського суспільства проводять вже понад 5 років.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*