В межах програми сприяння розвитку інформаційного простору завершився перший етап з відбору кінематографічних робіт

Відбувся перший етап конкурсу з відбору пропозицій на підтримку проектів регіонального кінематографа, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету. Учасники конкурсу на відкритому захисті  конкурсних пропозицій представляли свої кінопроекти.

Загалом на конкурс було подано 15 проектів регіонального кінематографу, що претендують на фінансову підтримку з обласного бюджету.

Рішення Конкурсної комісії про надання чи відмову у фінансовій підтримці буде прийнято на наступному засіданні Конкурсної комісії.

Реалізація проектів відбувається в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2020 рік. Загальний бюджет конкурсу становить 800 тис.грн.

Конкурс має на меті надати можливість молодим талановитим режисерам реалізувати суспільно-важливі проекти та забезпечити максимальну відкритість і гласність у відборі.

Всі кінопроекти будуть завершені до кінця року, та представлені глядачам на кіномайданчиках та регіональних каналах області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*