В межах Молочного форуму для аграріїв провели тренінг із розчистки ратиць

В межах першого  «Молочного форуму – 2018», окрім семінарів та панельних дискусій на теми розвитку та підтримки тваринництва, для аграріїв області провели тренінг «Профілактична і лікувальна розчистка ратиць».  

Відтак учасникам  заходу поетапно роз’яснили та показали процес розчистки ратиць.

«Від розчистки ратиць залежить не тільки здоров’я тварин, але навіть їх продуктивність. Розчистка ратиць повинна включатися в план не тільки ветеринарно-санітарних робіт, які регулярно проводять сільськогосподарські підприємства, але також вона повинна бути важливою складовою профілактичних заходів.  Набагато важливіше передбачити потенційну проблему, ніж усувати її наслідки, так як економічні втрати від нерегулярного проведення цього виду робіт складають деколи до 5% від обсягів річного прибутку», – зазначила заступник директоа департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Переглянути відео можна за посиланням

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*