В межах Мобільного освітнього центру презентували інтерактивні технології для навчання

Упродовж двох днів, 15-16 вересня, на території Українського Католицького університету для всіх охочих ознайомитися із його роботою, перебував Мобільний освітній центр. Діяльність інтерактивного осередку спрямована на популяризацію інновацій в роботі з молоддю у сфері неформальної освіти.

Ознайомився із роботою центру і голова Львівської ОДА Олег Синютка, який сьогодні відвідав Мобільний інтерактивний осередок. Зокрема очільник області випробував пристрої віртуальної реальності та різноманітні електронні новинки спрямовані на засвоєння дітьми та молоддю наукових знань.

Зазначимо, що за допомогою інтерактивних інструментів представлених у центрі кожен відвідувач мав змогу дізнатися про міжнародну співпрацю молоді в межах програм Erasmus+, eTwinning та Українсько-Польської Ради обміну молоддю. Окрім цього, зустрітись з експертами та консультантами міжнародних програм.

Додамо, що Мобільний освітній центр – ініціатива Фонду розвитку системи освіти Республіка Польща в межах співпраці між Польщею та Україною і освітніх програм Європейського Союзу. Навчально-тренувальний трейлер прибув із Польщі з метою активізації співробітництва української та польської молоді і розбудови дружніх взаємин, в тому числі міжнародних обмінів цих країн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*