В межах “Агро-2019” відбувся семінар щодо державної підтримки фермерських господарств

Сьогодні, 5 червня, в межах XXXI Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019» відбувся семінар на тему «Державна підтримка для фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у 2019 році» модератором якої був заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

Участь в семінарі також взяли представники департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

На семінарі порушили важливі питання державної фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, бюджетних субсидій, підтримки фермерів шляхом надання безвідсоткових кредитів на поворотній основі, компенсації ЄСВ для сімейних фермерських господарств, часткової компенсації витрат пов’язаних з наданими сільськогосподарськими дорадчими послугами, державної програми галузі тваринництва, розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, а також використання колоїдної форми мікроелементів матеріалів у сільському господарстві.

Нагадуємо, що Програмою підтримки та розвитку агропромислового виробництва  у Львівській області на 2016-2020 роки у 2019 ріці передбачено 20,6 млн.грн. З державного бюджету на розвиток аграрного сектору економіки Львівщини залучено 27,2 млн грн, з них надано право на фінансову підтримку шляхом здешевлення кредитів 14-ти підприємствам в сумі 3,1 млн.грн. та нараховано дотації селянським господарствам за утримання молодняка ВРХ в сумі 24,1 млн.грн.

Більш детальну інформацію про участь у  державних та обласних програмах підтримки аграріїв можна  дізнатись тут та за тел. 255-05-70.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*