В майбутньому ми сподіваємося на більш тісну співпрацю зі Швецією в галузі економіки, – Б. Матолич

IMG_3563_topПерший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації  Богдан Матолич 5 листопада провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Швеції в Україні паном Андреасом фон Бекератом.

Під час зустрічі Богдан Матолич наголосив, що в плані розвитку гуманітарної галузі Україна та Швеція досягли неабияких успіхів та висловив сподівання, що в скорому часі будуть такі ж напрацювання і в економічній сфері: «Станом на 1 липня 2013 року шведськими інвесторами в економіку області внесено 264,3 тис доларів США, а впродовж січня-червня 2013 року надходжень шведського капіталу в економіку області не було. Щодо товарообігу між нашими країнами, то цьогоріч імпортовано товарів на 7 млн доларів, експортовано 3 млн доларів» – сказав Б. Матолич.

Водночас пан Посол відзначив, що Швеція також зацікавлена у тісній співпраці з Україною, і Львівщиною зокрема: «Швеція є дев’ятою за кількістю інвестицій в Україні, тому  ми надіємося, що  наступного тижня Україна підпише Угоду про асоціацію з Євросоюзом, і це відкриє для обох наших держав нові можливості, адже ця Угода дозволить покращити у вашій державі бізнес-клімат для іноземних інвесторів», – зазначив пан Посол.

В ході зустрічі  сторони обговорили питання співпраці у таких галузях як агропромисловий комплекс, енергозберігаючі технології та розвиток туризму.

Довідка:

У січні-серпні 2013 року  зовнішньоторговельний обіг Львівщини зі Швецією склав 10,0 млн дол.США (0,4 % від зовнішньоторговельного обігу області протягом  8 місяців 2013 року, 104,2 % до січня-серпня 2012 року).

При цьому експорт склав 3,1 млн дол.США (0,4 % від загального експорту області у січні-серпні 2013 року, 97,3 % до відповідного періоду 2012 року), а імпорт –  6,9 млн дол.США (0,4 % від загального імпорту за 8 місяців 2013 року, 108,7 % до січня-серпня 2012 року). При цьому сформувалося від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі зі Швецією розміром 3,8 млн дол.США.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*