В м.Турка відбулися громадські збори ініційовані активними громадськими організаціями району

images20 березня, в культурному центрі «Україна» відбулися  громадські збори ініційовані активними громадськими організаціями Турківського району. У зборах взяв участь голова райдержадміністрації Олександр Лабецький та депутат Львівської обласної ради Михайло Ільницький. Всього на зборах були присутні 28 осіб.

Відкрив збори вступним словом заступник  голови ГО  “Учасники антитерористичної операції Турківщини” Микола Коноваленко.  Першим він висвітлив питання, яке сьогодні турбує не лише учасників АТО чи воїнів-афганців, а й усіх жителів району, які мають право на пільгове лікування щодо відкриття в Турківському районі соціальної аптеки для обслуговування пільгових категорій населення. Також виступили голова Асоціації ветеранів Афганістану – Михайло Цуняк та учасник Революції Гідності, боєць 29-ої сотні Іван Журинець.

В цілому збори пройшли в жвавій дискусії та обговореннях. Основними питаннями, які турбували присутніх це – відкриття соціальної аптеки в районі;  взяття на баланс розташованих на території міста Турка пам`ятників; припинення вирубки лісів. По цьому питанню виступив Михайло Ільницький – директор ДП «Боринське лісове господарство», який відмітив що припинення знищення наших лісів має бути спільною справою громади. По іншому це не вирішиться. Для прикладу Михайло Михайлович навів випадок, коли лісники спільно з працівниками поліції приїхали в одне із сіл Турківського району з метою припинити завантаження вже незаконно спиляного лісу. Тоді самі ж жителі села перегородили дорогу, пробили в автомобілі, на якому приїхали лісники, колеса і останні нічого не змогли вдіяти, крім як пропустити вантажівки гружені краденим лісом. Тобто, ми всі кричимо, що потрібно припинити вирубку лісів, і в той же час перешкоджаємо цьому.

Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький  перед присутніми в залі  подав вичерпну інформацію стосовно: ремонту дороги Львів-Самбір-Ужоцький перевал та Бориня – Мохнате; подання проектів на фінансування з ДФРР та за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток; щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів та підготовку проектів на міжнародні гранти. Олександр Миронович зазначив: «Керівники району мають постійно спілкуватися з громадою. В цьому контексті мною налагоджена добра співпраця з учасниками АТО. Двічі на місяць в райдержадміністрації проводиться спільне засідання Громадської ради та Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. Присутні погодилися з пропозицією голови райдержадміністрації проводити такі зустрічі в форматі спільного засідання Громадської ради та Координаційного центру. Таке засідання заплановано на середу, 23 березня 2016 року.

Підсумовуючи результати зустрічі, присутні активісти вирішили, що проведення подібних заходів має стати постійним та попросили голову Турківської райдержадміністрації на наступну зустріч забезпечити явку всіх районних керівників, включаючи керівника відділення поліції, прокуратури, податкової, головного лікаря, і т.д.

Також запросити всі діючі районні громадські організації  приєднатися до їхньої ініціативи.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*