В м. Мукачево Закарпатської області відбувся кластерний тренінг для районів та об’єднаних територіальних громад – не партнерів МРГ-ІІІ

14-5  травня в у м. Мукачево Закарпатської області відбувся кластерний тренінг для районів та об’єднаних територіальних громад – не партнерів МРГ-ІІІ.
У рамках реформи децентралізації в Україні, яка підтримується Проектом, даний кластерний тренінг був спрямованих на те, щоб дати знання, досвід та методологію МРГ тим новоутвореним об’єднаним територіальним громадам (ОТГ) та районам – які не є нашими партнерами.
У рамках кластеру представники ОТГ, райдержадміністрацій, райрад Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Рівненської областей мали змогу отримати досвід та інформацію про досягнення в рамках енергоефективного компоненту МРГ: використання альтернативної енергетики (Івано-Франківська область), робота мобільної лабораторії (Львівська область).
Партнери Проекту (Львів) презентували обласну програму розвитку та підтримки ініціатив громад на умовах співфінансування, яка передбачає конкурс проектів громад перед обласною комісією.
Мережа ВНЗ партнерів Проекту представила учасникам кластерного тренінгу свої напрацювання в рамках допомоги містам, селам та ОТГ в написанні стратегій розвитку, та концепцій сталого розвитку.
Рівненські партнери представили результати соціологічного дослідження по створенню Центру надання адміністративних послуг у Миляцькій ОТГ.
Проект МРГ запропонував свій досвід у роботі по залученню інвестицій та діалогу з інвесторами на принципах паритету громада-влада.
Представники ОТГ Закарпатської області розповіли про нові бюджетні процедури, аспекти що виникли з об’єднанням та утриманням соціальної сфери після об’єднання. Обговорили аспекти податкової сфери в ОТГ, проблеми розвитку інвестиційного потенціалу.
Учасники кластеру в ділових іграх проговорили ризики та сильні сторони залучення інвестицій через ОТГ.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*