В Либохорській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулось відзначення днів пам’яті Небесної Сотні

У понеділок, 18 лютого, в Либохорській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулось відзначення днів пам’яті Небесної Сотні. На даному заході були присутні голова Турківської районної державної адміністрації Олександр Лабецький та сотник 29-ї Бойківської сотні Іван Круц, який з-поміж тисяч активних учасників Євромайдану, Указом Президента України, з нагоди Дня Гідності і Свободи нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня. Після Революції Гідності він добровільно пішов служити до війська. У складі 93-ї бригади ЗСУ брав участь в АТО.

“Цими лютневими днями українці не тільки в Україні, а й далеко за її межами вшановують відвагу, силу духу й жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на Майдані у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, – зазначив у своєму виступі очільник району Олександр Лабецький. Під час Революції Гідності понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень. Їх назвали Героями Небесної сотні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*