В ЛОДА завершився відбір інвестиційних проектів у рамках реалізації Програми “Питна вода”

Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА завершив прийом заявок на фінансування інвестиційних  проектів з будівництва та реконструкції систем водопостачання населених пунктів області. Про це повідомив в. о. директора департаменту Назарій Романчук.

“Загалом органи місцевого самоврядування подали 24 пропозиції, – розповів Назарій Романчук. – Конкурсна комісія оцінить подані проекти та відбере ті, які реалізують у 2016 році за бюджетні кошти. Слід зазначити, що пріоритетними критеріями оцінювання є  кількість населення, яким буде покращено послуги з надання якісного водопостачання та  обсяг співфінансування з місцевих бюджетів”.

За словами Назарія Романчука, вирішили скористатися програмою “Питна вода” громади Бродівського, Дрогобицького, Городоцького, Жидачівського, Золочівського, Кам’янка-Бузького, Миколаївського, Перемишлянського, Сокальського, Старосамбірського, Радехівського та Яворівського районів, міст Стрий і Борислав, а також смт Брюховичі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*