В ЛОДА представили ізраїльтянам аграрний потенціал Львівщини

У п’ятницю, 20 квітня, у приміщенні Львівської ОДА провели бізнес-семінар “Розвиток регіонального співробітництва між Ізраїлем і Україною в аграрній галузі”. У міжнародній зустрічі взяли участь перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, керівник департаменту агропромислового розвитку Наталія Хмиз, а також ізраїльські партнери – президент Асоціації сприяння розвитку і співробітництва між Ізраїлем та Україною Леон Табаков та Леонід Кочкін – відповідальний представник Асоціації в США.

“Сільське господарство – це галузь, яка потребує особливої уваги та підтримки. Ми робимо акцент на малий та середній бізнес, тому розробили програму з формування і підтримки кооперативів та невеликих сімейних фермерських господарств, – зазначив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. – Львівщина – єдиний регіон, який виділив на підтримку сільського господарства понад 11 мільйонів гривень, разом із бюджетами районів – 14 мільйонів. Це найбільша сума в Україні”.

На зустрічі обговорили пропозиції щодо залучення інвестицій у розвиток агропромислового комплексу Львівщини, будівництво елеваторних потужностей та вивчення досвіду Ізраїлю щодо технологій у молочному скотарстві.

Ростислав Замлинський також висловив сподівання, що Україна та Ізраїль стануть колегами, та разом із учасниками семінару окреслив перспективи і спільні дії в рамках реалізації майбутніх проектів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*