В ЛОДА підписали Меморандум про співробітництво у сфері захисту прав інтелектуальної власності

16 вересня, Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів із робочим візитом відвідав Львівщину. Зокрема Степан Кубів взяв участь у відкритті Першого етапу Всеукраїнського громадського обговорення реформи системи захисту прав інтелектуальної власності у м. Львові.

Під час Форуму понад 100 експертів та представників громадськості обговорили нещодавно схвалений Урядом План реформування сфери захисту інтелектуальної власності. Одне з ключових завдань реформи – створити прозорий, ефективний, вільний від корупції Національний орган інтелектуальної власності (НОІВ) на базі Укрпатенту шляхом його реорганізації та Державної служби інтелектуальної власності, що ліквідується. Це дозволить суттєво спростити процедури отримання охоронних документів на результати інтелектуальної праці без складних бюрократичних процедур, корупції та зловживань чиновників.

Зокрема Мінекономрозвитку започаткувало Національний Форум, який пройде у кількох найбільших містах України. Перший етап відбувається у м. Львів 16-17 вересня 2016 року.

“Публічне обговорення реформи щодо інтелектуальної власності ми розпочали зі Львова, адже на сьогодні це індустріальний, науковий та інтелектуальний центр, – зазначив Степан Кубів. – Результатом обговорень має стати реформування сфери та прийняття Закону”.

Також під час Форуму підписано Меморандум про співпрацю між Мінекономрозвитку, Львівською ОДА та Львівською обласною радою, який сприятиме формуванню злагодженого та взаємовигідного співробітництва у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

“Підписанням цього Меморандуму ми засвідчили, що інтелектуальна власність має бути рушієм розвитку і науки, і виробництва. Ми на Львівщині маємо започаткувати шлях,  який сприятиме цьому, – наголосив голова ЛОДА Олег Синютка. – У нашому регіоні започатковано багато розробок, тому право інтелектуальної власності тут має неабияке значення”.

Зазначимо, Форум у м. Львові організовано Мінекономрозвитку спільно з Львівською обласною державною адміністрацією та Львівською обласною радою за сприяння та підтримки низки громадських організацій, вищих навчальних закладів та наукових установ з метою максимально широкого та професійного обговорення реформи інтелектуальної власності як одного із пріоритетів діяльності Уряду на 2016 рік.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*