В департаменті охорони здоров’я провели заключний тренінг щодо розробки нової системи оплати послуг лікарень Львівської області

Сьогодні, 1 серпня 2018 року, в межах реалізації проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Фінансування та управління охороною здоров’я» у Львівській області, в департаменті охорони здоров’я розпочався заключний дводенний тренінг щодо розробки нової системи оплати послуг лікарень. Участь у тренінгу взяли головні лікарі, економісти та статистики закладів охорони здоров’я Львівської області, що були залучені до проекту.

Робочу групу проекту представляли Сергій Дяченко, заступник директора ДЗ “Центр медичної статистики МОЗ України” та Світлана Суховій, консультант проекту HFG-Ukraine, національний координатор з впровадження системи обліку витрат в пілотних регіонах.

«Сьогоднішня зустріч – це розгляд результатів пілотного проекту у Львівській області, оскільки 15 серпня проект завершується. Хочу наголосити, що зараз ми працюємо над реформою первинки, а перед нами – реформування стаціонарної медичної допомоги, що є набагато складнішим завданням. Саме тоді нам буде необхідним все те, чого ми навчилися під час реалізації проекту», – зазначила, відкриваючи тренінг, директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак.

Заступник директора ДЗ «Центр медичної статистики МОЗ України» Сергій Дяченко на початку зустрічі узагальнено підсумував результати Проекту на Львівщині, а згодом, разом зі Світланою Суховій, вони мали змогу попрацювати з кожною медичною установою в індивідуальному порядку. Було розглянуто типові проблеми щодо аналізу результатів проведення обліку витрат та формування бази даних форм 066/о.

«Основними завданнями було проведення аналізу витрат лікарень за 2017 рік, а також формування звітності та передача до Центру медичної статистики МОЗ. Щодо результатів економічного аналізу, то хочу зазначити, що всі економісти успішно провели відповідні розрахунки. Протягом серпня Проект передасть економістам модернізований модуль IT-Costing Pro, з яким вони зможуть продовжити роботу, – розповів Сергій Дяченко. – Ми будемо подавати пропозицію до МОЗ, щоб 20 лікарень Львівщини, які найкраще показали себе в ході проекту, першими почали працювати з австралійською системою кодування, що в подальшому буде значною перевагою для них».

На завершення було узгоджено план-графік заходів з реалізації Проекту на серпень 2018 року та проведено індивідуальні консультації для представників лікарень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*