В бюджет міста та району поступило понад 2,5 млн.гривень акцизу

imagesУпродовж січня – листопада цього року  місцеві бюджети Турківського району отримали 2539,4 тис.грн. акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами, в тому числі у  листопаді надійшло 260,2 тис.грн. акцизу.

Найбільше акцизного податку надходить від продажу бензину, інших нафтопродуктів та  скрапленого газу, а також від реалізації  тютюнових виробів та алкогольних напоїв.

Нагадаємо, що акцизний податок із роздрібного продажу підакцизних товарів (алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти та інше паливо) було запроваджено з 1 січня 2015 року.

Ставка податку становить 5% і він у повному розмірі надходить до місцевих бюджетів адміністративно – територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів.

Платниками акцизного податку є суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання (в тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, тощо) алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, нафтопродукти, насамперед бензин та дизельне пальне, паливо моторне альтернативне, біодизель, скраплений газ, тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*