В актовому залі Турківської музичної школи  відбулася урочиста академія з нагоди відзначення 100-річчя проголошення ЗУНР

Сьогодні, 1 листопада, в актовому залі Турківської музичної школи  відбулася урочиста академія з нагоди відзначення 100-річчя проголошення ЗУНР.

Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Олександр Лабецький, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, представники організацій та громадськість міста.
Звертаючись до учасників заходу, голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький зазначив, що проголошення ЗУНР стало однією з найважливіших подій на шляху до здобуття української незалежності. “Ця видатна історична подія продемонструвала незламну волю українців до незалежності, за соборність. Західноукраїнська Народна Республіка прагнула відродити українську національну державність, створити широкі можливості для повноцінного національно-державного, економічного й культурного життя українців. Логічним результатом діяльності ЗУНР стало проголошення 22 січня 1919 року Акту Злуки українських земель, що відзначається нині на державному рівні як День Соборності України.

Ми щиро віримо, що українська земля, скроплена кров’ю мільйонів незламних борців, та її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Будьмо вірними національній ідеї, повсякчас пам’ятаючи та вшановуючи Героїв, які своїм життям довели відданість Україні. Нехай на нашій багатостраждальній українській землі запанує такий довгоочікуваний мир, а непохитна віра в перемогу єднає нас та дає наснагу для нових звершень на благо наших родин, рідного міста та України в цілому!”, – зазначив Олександр Лабецький  у своєму виступі.

Опісля відбувся святковий концерт.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*