В Академії сухопутних військ обговорюють реформу оборонної промисловості України

У середу, 1 червня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочався триденний міжнародний семінар з питань реформування оборонно-промислового комплексу та взаємодії з органами виконавчої влади. У заході беруть участь члени делегації Міжнародного секретаріату НАТО, представники підприємств Укроборонпрому, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної академії сухопутних військ та обласної влади.

“Для Львівщини цей семінар є надзвичайно важливим, – наголосив перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський. – Таким чином маємо нагоду переконатися, що наша область є не лише місцем підприємницької діяльності, проведення наукових та творчих дискусій, а й центром ділової активності України та  Європи”.

Начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук зауважив, що для участі у цьому форумі залучили як вітчизняних військових підприємців, так й іноземних представників. “Це чудова нагода обмінятися досвідом, що стане рушієм розвитку оборонного комплексу як у плані створення нових видів озброєння та військової техніки, так і модернізації чинних зразків”, – зазначив генерал-лейтенант Павло Ткачук.

“Сподіваємося, що рівень представництва іноземних країн та компаній з Європи та Америки на цьому форумі посприяє трансформації оборонної промисловості, а саме – реформуванню ОПК, що є надзвичайно актуальним на сьогодні”, – резюмував заступник генерального директора Укроборонпрому із зовнішньоекономічної діяльності Денис Гурак.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*