В Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися урочистості з нагоди 70-ї річниці перемоги над нацизмом в Європі

У четвер, 7 травня, в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся святковий концерт з нагоди 70-ї річниці перемоги над нацизмом в Європі. Участь в урочистостях взяли ветерани Другої світової війни, учасники АТО та курсанти Академії.

З нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення та за багаторічну активну громадську діяльність почесною грамотою Львівської облдержадміністрації нагородили членів Львівського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Івана Говду, Олександра Шароварського, Миколу Мазура, Мирослава Сипу та Степана Угрина.

Нагадаємо Указом Президента України від 24 березня 2015 року № 169 “Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни” встановлено в Україні День пам’яті та примирення, який відзначатиметься щорічно 8 травня.

У Львові заходи з відзначення Дня пам’яті та примирення розпочнуться 8 травня о 10:00. Зокрема​, за участі керівництва області, представників дипломатичного корпусу та громадськості відбудеться покладання квітів до Пам’ятника жертвам комуністичних злочинів (пл. Шашкевича). Опісля – піша хода до Памятного хреста на місці колишнього концтабору для військовополонених “Шталаг-328”, де відбудеться панахида та громадське віче.

Окрім того, ввечері на військовому меморіалі Марсове поле у Львові за участі представників молодіжних організацій Львівщини та духовенства відбудеться акція “70 свічок пам’яті”. Учасники акції запалять свічки в пам’ять українських воїнів, які загинули у різних війнах, виконуючи свій військовий обов’язок. Початок о 19:00.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*