В аеропорт “Львів” запросили провідні лоукости світу

Державна авіаційна служба України звернулася до бюджетних авіаперевізників із пропозицією розпочати польоти до міжнародного аеропорту “Львів”. Листи відповідного змісту скеровано до таких авіакомпаній як Ryanair ltd, EasyJet, WizzAir Hungary, Vueling Airlines, Meridiana Fly S.p.a., Air Berlin, Germanwings, Norwegian Air Shuttle.

Державіаслужба також звертнулася до української діаспори в Європі з проханням підтримати ініціативу та зі свого боку продемонструвати європейським авіакомпаніям, що львівський напрям – затребуваний. Вихід лоукостів на нього – це можливість подорожувати з більшим комфортом і швидкістю та з меншими витратами.

Ініціатива державіаслужби є логічним продовженням заходів на підтримку експерименту “відкрите небо”, до якого включено міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*