Увага провокація!

Exclamation-mark-icon_5

Нещодавно, 17 травня, на сторінках поважного інтернет-видання з’явився блог, в котрому від імені голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука було надруковано неправдиву інформацію.

Офіційно наголошуємо, що Віктор Шемчук не має зареєстрованого блогу в жодному інтернет-виданні, тому розміщення такої публікації є відвертою провокацією.

Зазначимо також, що керівник області не раз наголошував про започаткування нового формату взаємин органів державної влади, який ґрунтується на їх цілковитій відкритості та доступності для громадськості. Тому такі факти, коли у авторитетному виданні без відома публікуються статті від імені голови Львівської ОДА є неприпустимими.

Дивує також те, що коментуючи зазначений блог, інші видання не вважали за потрібне, а можливо не захотіли, з’ясувати достовірність згаданої інформації.

Шкода, що маючи реальні можливості спілкування із головою ЛОДА, деякі дописувачі проявляють таку непрофесійність.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*