Увага! Погіршення погодних умов

У зв’язку з попередженням синоптиків про погіршення погодних умов, в умовах недостатньої видимості та слизької дороги, прохання до усіх учасників дорожнього руху бути максимально обачними і обережними.

З метою убезпечення себе та інших учасників дорожнього руху, водіям  необхідно неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху, бути дуже обережними на дорогах, особливо у темну пору доби, при виборі швидкості руху враховувати стан дорожніх умов.

Під час керування автомобілем необхідно:

– не перевищувати швидкості;

– дотримуватися безпечної дистанції та інтервалів;

– знизити швидкість руху;

– уникати різких маневрів на дорозі;

– стежити за ситуацією на дорозі;

– не використовувати автотранспорт з літніми шинами;

Під час поїздок в умовах недостатньої видимості (сильні дощі та снігопади, тумани тощо) рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.

Однак, хочемо наголосити, що дотримання правил дорожнього руху стосується не тільки водіїв, а й пішоходів, яким також, у свою чергу,  необхідно дотримуватись правил переходу дороги – не виходити раптово на проїзну частину, тому що автомобіль не може миттєво зупинитись.

Будьте уважними! Зима – це час бути пильними і дбати про себе та тих, хто поруч!

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*