Усунуто загрозу підтоплень населених пунктів району

DSC_5793_1486467480_613x411.48895027624_3_0

6 лютого о 10.00 год. під керівництвом голови райдержадміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Олександра Лабецького проведено позачергове виїзне засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС. В зв’язку з початком льодоходу на річці Стрий в м.Турка по вул. Круг Городище утворився затор довжиною 500 м. Районною комісією було прийнято рішення про залучення до ліквідації затору піротехнічної групи 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України.  Близько 16:30 год піротехнічна група 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України здійснила підрив затору льоду на річці Стрий Турківського району. Внаслідок підриву льодовий затор просунувся вниз по течії до 1 км. що дало можливість понизити рівень води в річці Яблунька.

7 лютого о 11.00 год. піротехнічна група проводила підривні роботи по ліквідації затору на річці Стрий в с.Комарники. Було проведено 12 підривів льоду, але у зв’язку із зниженням температури та зменшенням притоку води підриви очікувальних результатів не дали.

О 17.30 год. піротехнічна група роботу припинила. На даний час ведеться постійний моніторинг водних об’єктів району, загрози підтоплення домогосподарств району та об’єктів життєзабезпечення немає. При різкому потеплінні та необхідності до робіт по пропуску льодоходу на річках району знову буде залучено піротехнічну групу 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України.

Жителі Турківщини завдячні голові райдержадміністрації Олександру Лабецькому за оперативну роботу по льодоходу, зокрема житель м.Турка по вул. Круг Городище Любомир Яворський зазначив на сторінці у  Facebook: «Вперше за 26 років голова адміністрації дослухався до порад місцевих жителів та оперативно відреагував і ліквідував загрозу підтоплення вулиці. Дякую за оперативне реагування. Дякую і хлопцям рятувальникам, які бездоганно виконали свою небезпечну роботу».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*